Moravskoslezský kraj

Koncert ke Dni učitelů

Publikováno v O ŠKOLE

Srdečně Vás zveme na slavnostní koncert ke Dni učitelů, který se uskuteční v neděli 17. března 2019 v 16.00 hodin v kostele sv. Josefa ve Fulneku. Na koncertě se Vám představí žáci hudebního a tanečního oboru. Žáci výtvarného oboru se budou prezentovat v pátek 15. března v 17.00 hodin u příležitosti vernisáže výstavy svých prací. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Koncert w

Aprílové setkání

Srdečně Vás zveme na první koncertní setkání spřátelených škol ZUŠ J. A. Komenského Studénka a ZUŠ Odry, které se uskuteční 1. dubna 2019 v 17.00 hodin v koncertním sále ZUŠ na ulici Butovická ve Studénce.

Těšíme se na Vaši návštěvu

April w 2

Jarní koncert

Srdečně Vás zveme na tradiční Jarní koncert žáků hudebního oboru, který se uskuteční ve středu 13. března v 16.30 hodin v koncertním sále ZUŠ na ulici Butovická ve Studénce