Světlo mladým s handicapem

Publikováno v O ŠKOLE

V sobotu 2. prosince 2017 se uskuteční jubilejní 10. ročník benefiční akce Světlo mladým s handicapem, kterou organizuje Centrum pro rodinu a sociální péči z. s., integrační klub BRÁNA. Tato netradiční akce proběhne ve Foru Nová Karolina od 11 do 18 hodin.

Stěžejní aktivitou je prodej úsporných LED žárovek, které prodávají mladí lidé se zdravotním postižením a dobrovolníci. V rámci doprovodného programu s mottem "mladí mladým" vystoupí děti a studenti z Janáčkovy konzervatoře Ostrava, Lidové konzervatoře a Múzické školy Ostrava, Pop Academy, ZUŠ J. A. Komenského Studénka, ZUŠ Vítkov, kapela VoZemPrásk a kapela Naděje...všichni účinkují ve prospěch mladých lidí se zdravotním postižením, pro které je benefice určena. 

Dále vystoupí Klauni na volné noze, proběhne slosování o hodnotné světelné ceny, bude možno využít fotokoutek a účastnit se autogramiády kapely Naděje.

Moderuje Monika Dudová a Chosse Martinez.

Přijďte podpořit mladé lidi se zdravotním postižením, koupit si žárovku, ocenit vystoupení mladých umělců a rozsvítit své domovy. 

 

Benefiční akce Světlo mladým s handicapem vznikla za pomocí partnerů:

LEDKO a.s.

Forum Nová Karolina

METALFLEX CZ s. r. o.

SeePOINT družstvo

Calumite s. r. o.

Wienerberger a. s. 

Rádio Čas

Mediální partner je Český rozhlas Ostrava a PROGRAM

 Plakat svetlo mladym s handicapem

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.