Úspěch našich žáků v celostátním kole soutěže ZUŠ

Soutěže základních uměleckých škol, které vyhlašuje MŠMT jsou tady již mnoho let a naši žáci se těchto soutěží pravidelně účastní ve všech oborech, které naše základní umělecká škola nabízí. V letošním školním roce proběhla tato postupová soutěž ve hře na dechové nástroje a naši žáci nejenže nezklamali, ale někteří z nich se probojovali až do celostátního kola, které se konalo ve dnech 3. - 4. května 2018 v Praze. Do Prahy se vypravili reprezentovat naší školu Josef Daňa ve hře na lesní roh, Matěj Daňa Václav Chrástek soutěžili ve hře na trubku. Všichni tři mladí nadějní umělci jsou ze třídy Mgr. Martina Maléře, který je na soutěž fantasticky připravil a díky jejich nadšení, pracovitosti a chuti dosáhnout  co nejlepších výsledků si všichni tito chlapci v početné celorepublikové konkurenci odvezli domů nádherná 2. místa. Josefovi, Matěji ,Václavu i jejich učiteli Mgr. Martinu Maléřovi moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších společných úžasných uměleckých zážitků.

Trio Praha 1