Young Lighters ve finále soutěže

Publikováno v Hudební obor

IMG 3437

Sobota 13. září byla pro nás jeden z nejlepších dnů života. Naše kapela se zúčastnila soutěže ZUŠ kapel v Třebechovicích pod Orebem. Koncerm školního roku 2013/2014 jsme do soutěže poslaly nahrávku naši písně "Půlnoční pocity" a s ní jsme se probojovaly až do finále díky hlasování na sociální síti - tím bychom chtěly poděkovat všem, kteří pro nás hlasovali. Ze začátku jsme dostaly na místě trošku strach, protože se žádná kapela stylem nepodobala ani zdaleka té naši. Jakmile jsme se připravovaly, tak se k pódiu nahrnulo pár destítek lidí. To nás velice překvapilo, protože u ostatních kapel diváci seděli u stolů. Dodalo nám to potřebnou energii a odhodlání, takže náš výkon byl, podle našeho názoru, nadstandardní. Neuvěřitelně moc jsme si to užily. Hned po poslední písničce jsme věděly, že už jsme si splnily to, co jsme chtěly - úžasný pocit a spokojený pan učitel. Nezáleželo nám na tom, jestli budeme první, čtvrté nebo poslední. Samotný výkon a úžasné publikum bylo pro nás vítězstvím. Kolem 19 hodin bylo vyhlášení. Sedly jsme si vedle sebe a chytily se za ruce. Znervóznilo nás to, když předseda poroty řekl, že má nejradši jazz a rockové kapely moc nemusí. Přesto vyhlásil 2. místo pro Young Lighters. Byly jsme velmi dojaté, zatímco nám předávali diplom a nějaké ty sladké odměny. Po skončení jsme šly poblahopřát vítězné kapele Motýlí)D(efekt a na závěr si poslechly vítěze loňského ročníku.

Young Lighters

 

Gratulujeme Young Lighters a jejímu učiteli Liboru Besedovi k úspěchu v soutěži a přejeme mnoho dalších muzikantských zážitků.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.