Studénecký slavíček 2017

11. dubna 2017 se koná 5. ročník pěvecké soutěže "Studénecký slavíček aneb oživení české lidové písně". Soutěž je určena pro všechny děti ve věku 4 - 16 let i bez hudebního vzdělání. Cílem této soutěže je zachování odkazu tradic našich předků ve formě lidové písně. Zájem o tuto soutěž se každoročně zvyšuje co do počtu zúčastněných soutěžících i jejich výkonů. V letošním roce budou děti vyhodnoceny ve zlatém, stříbrném a bronzovém pásmu a současně proběhne soutěž publika, kdy soutěžící, který se bude nejvíce líbit obecenstvu, obdrží zvláštní cenu publika. Celá akce je podpořena veřejnou finanční podporou z rozpočtu města Studénka.

Propozice a přihláška

studénecký slavíček