Teplické flautohry

24. - 26. dubna 2015 proběhl 6. ročník soutěžní přehlídky ve hře na zobcovou flétnu na konzervatoři v Teplicích v Čechách. Tato soutěžní přehlídka byla určena žákům základních uměleckých škol a amatérským hráčům na zobcovou flétnu, kteří splňují věkový limit pro 8 vyhlášených kategorií. Soutěž probíhala v duchu "user friendly", což bylo od první chvíle velmi zřetelné a sympatické. Napříč celou soutěží probíhaly zábavné workshopy, které pro soutěžící připravili studenti Konzervatoře v Teplicích.

Této soutěže se zúčastnila Alice Štěpánková (7 let), která získala v 1. kategorii 2. místo.

Alice Teplice

K úspěchu gratulujeme Alici i její vyučující Markétě Tulejové a přejem mnoho dalších uměleckých zážitků