Muziáda 2016

Publikováno v Hudební obor

Stejně jako v předchozích letech se naše škola zapojila do projektu Muziáda. Jedná se o festival základních uměleckých škol moravskoslezského kraje pořádaný pod záštitou náměstkyně hejtmana MSK Mgr. Věry Palkové a náměstka primátora města Ostravy Ing. Zbyňka Pražáka, Ph.D.

28. května se žákyně tanečního oboru ze třídy Vlasty Tarčové a skupina Young Lighters ze třídy Libora Besedy předvedou v obchodním centru Nová Karolina v Ostravě v rámci akce Den dětí s "Múzami".

7. června v Hradci nad Moravicí můžete shlédnout celodenní nesoutěžní přehlídku v rámci mezinárodního festivalu Beethovenův Hradec, ve které naši školu budou reprezentovat Viktorie Miturová (saxofon) ze třídy Zdeňka Vlka, Robin Galia (klavír) ze třídy Mgr. Renaty Talpové, Alice Štěpánková (flétna) a trio fléten ve složení Alice Štěpánková, Karolína Pustková a Ondřej Wojtovič ze třídy Markéty Tulejové.

24.června vyvrcholí Muziáda 2016 projektem Janáčkova filharmonie dětem. Koncert Janáčkovy filharmonie Ostrava, Hradišťanu s Jiřím Pavlicou a žáky základních uměleckých škol se uskuteční v sále KD města Ostravy. Za pulty vedle profesionálních hudebníků Janáčkovy filharmonie a Filharmonie Brno usednou žáci základních uměleckých škol, mezi nimiž budou i naši žáci David Dubec (pozoun) ze třídy Mgr. Martina Maléře a David Vrobel (tuba) ze třídy Karla Šína.

MUZIÁDA 2016 20 5

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.