Tulejbus jede do Parníku

Stejně jako v loňském roce nám začátek listopadu nabízí jedinečný koncert v ostravském hudebním klubu Parník, kde pod vedením pana učitele Jana Tuleje vystoupí v rámci projektu Jazztalent kapela Tulejbus. Koncert startuje 15.11.2017 v 17.00 hodin.

Jazztalent je tradiční přehlídka kapel základních uměleckých škol z našeho regionu. Každoročně můžete sledovat začínající skupiny a různé hudební formace. Projekt Jazztalent je jedinečný díky spolupráci učitelů - muzikantů a jejich svěřenců z různých hudebních škol. Přijďte podpořit začínající hudební generaci a roztočte to společně s námi.

Tulejbus v Parnikux