Výsledky okresního kola soutěže

Publikováno v Hudební obor

Okresní kolo soutěže ve hře na klavír 24. únor 2017 ZUŠ J. A. Komenského Studénka

 

Kategorie II. (do 10 let)

Madurová Julie                        Martin Vozar                      1. místo s postupem do krajského kola

Miturová Valentina                   Renata Talpová                 1. místo

Kategorie III. (do 11 let)

Hrachovina Michal                   Renata Talpová                 1. místo s postupem do krajského kola

Přadková Klára                        Martin Vozar                      2. místo

Kategorie VI. (do 14 let)

Galia Robin                             Renata Talpová                  1. místo

Kategorie VII. (do 15 let)

Hanáčková Helena                 Martin Vozar                       1. místo s postupem do krajského kola

 

Okresní kolo soutěže ve hře na smyčcové nástroje 27. únor 2017 ZUŠ Frenštát pod Radhoštěm

Kategorie 0. (do 9 let)

Besedová Božena                 Milena Panáčková                2. místo

Kategorie I. (do 10 let)

Miturová Valentina                Andrej Capovský                2. místo

Chrástková Beata                 Milena Panáčková                2. místo

Kategorie II. (do 11 let)

Piterková Hana                    Milena Panáčková                2. místo

 

Okresní kolo soutěže ve hře na kytaru 15. březen 2017 ZUŠ Nový Jičín

Kategorie 0.c Hra na kytaru sólo (do 10 let)

Mičulek Matyáš                    Miloš Háva                          1. místo

Kategorie I. Hra na kytaru sólo (do 11 let)

Vít Jan                                  Zdeněk Vlk                         3. místo

Kategorie II. Hra na kytaru sólo (do 12 let)

Svobodník František            Libor Beseda                       1. místo s postupem do krajského kola

Feilhauer Jakub                   Libor Beseda                        1. místo s postupem do krajského kola

Majírková Elen                     Zdeněk Vlk                         2. místo

Kategorie III. Hra na kytaru sólo (do 13 let)

Rašek David                        Zdeněk Vlk                          1. místo

Černý Filip                           Zdeněk Vlk                          3. místo

Kategorie VII. Hra na kytaru sólo (do 17 let)

Martin Kubíček                    Zdeněk Vlk                          1. místo s postupem do krajského kola

Kategorie VIII. Hra na kytaru sólo (do 26 let)

Feilhauer Jaromír               Libor Beseda                         1. místo s postupem do krajského kola

Kategorie II. Kytarová dua

Rašek David + Šajtarová Klára     Zdeněk Vlk                  1. místo

 

Okresní kolo soutěžní přehlídky pro jazzové soubory a ostatní orchestry 17. březen 2017 ZUŠ J. A. Komenského Studénka

Kategorie I. Jazzové soubory do 18 členů (do 14 let)

Swingová partička             Martin Maléř                          1. místo s postupem do krajského kola

 

Všem soutěžícím i jejich pedagogům blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.