Taneční soustředění

Publikováno v Taneční obor

Ve dnech 10. - 12. listopadu 2017 proběhlo soustředění žáků tanečního oboru z Fulneku společně s žáky tanečního oboru Základní umělecké školy Odry, ze třídy paní učitelky Romany Fardové. Cílem soustředění byla výměna tanečních zkušeností, čerpání nových nápadů a příprava na Vánoční taneční koncert a soutěž základních uměleckých škol vyhlášenou MŠMT v tanečním oboru. Soustředění bylo přínosem pro všechny zúčastněné, neboť se paní učitelky Vlasta Tarčová a Romana Fardová střídaly v tanečních hodinách a každá svou lekci zaměřila na jiný styl tance. Žáci si tak mohli vyzkoušet nejen jiné slyly, ale zároveň i jiné způsoby vedení tanečních hodin. 

Pro zpestření dne si žáci obou základních uměleckých škol zahrály různé taneční hry, do které zapojily i své pedagogy. Soustředění vyvrcholilo společným vystoupením, kde si každá skupina žáků připravila vlastní, jedinečnou choreografii. Všichni zúčastnění se shodli na tom, že se soustředění vydařilo a že tato akce jistě nebyla poslední příležitostí při vzájemném uměleckém setkávání. Přestože byli všichni po náročném víkendu unavení, byli nadmíru spokojení. 

Na závěr patří poděkování Aktivu rodičů při ZUŠ ve Fulneku za finanční podporu žákům, kteří se víkendového soustředění zúčastnili. 

Za kolektiv pedagogů vedoucí pobočky ve Fulneku Mgr. Martina Mudříková

IMG 1466

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.