Šikulové

Publikováno v Výtvarný obor

Natáčení  České televize  - Šikulové

Úterý 8. ledna 2013

• V době od 14.00 do 19.00 hodin proběhlo v prostorách výtvarného oboru ZUŠ Studénka natáčení České televize Ostrava v rámci programu pro děti s názvem Šikulové
  • Za pedagogického dozoru N.Klazarové a J.Masmanidise výtvarně tvořilo celkem 29 žáků z toho 9 dětí PVV, 8 žáků 2.ročníku a 12 žáků 4., 5. a 6.ročníku.
  • První skupina dětí a žáků vytvořili loutky ke stínovanému divadlu a poté si zahráli s vlastními loutkami na jevišti. Druhá skupina žáků vytvořila vlastní šablony a ty pak technikou tupování temperovýma barvami vytvořili barevnou abstraktní kompozici.
  • Závěrem celého tvoření byla společná práce našich žáků na  kalendáři roku 2013 s archivními obrázky výtvarného oboru.
  • Celým pořadem provázeli Jana Zajacová a Ivo Marták - herci ostravského divadla Loutka.